Aktualności

 


Dnia 15 grudnia w Stajni „Zbyszko” - Wiączyń Dolny 58, zarząd TWTK zorganizował dla wszystkich swoich członków  spotkanie wigilijne.PRACA Z MŁODYM KONIEM

Konsultacje szkoleniowe ze Stanisławem Marchwickim

Bractwo Konne Św. Marcina serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na konsultacje szkoleniowe ze Stanisławem Marchwickim, znanym trenerem i zawodnikiem w konkurencji skoków, specjalistą w szkoleniu i prezentacji młodych koni skoczków. Zajęcia odbędą się w ośrodku w Klęku w dniach 3-5 grudnia br. - rozpoczęcie w piątek o godzinie 15.00. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy zgodnie z zaawansowaniem jeździeckim. Każda para odbędzie jeden trening praktyczny każdego dnia trwania konsultacji.

Wieczorem odbędą się zajęcia teoretyczne, w czasie których będą omawiane i dyskutowane zagadnienia szkoleniowe, a także udzielone zostaną wyjaśnienia dotyczące zgłoszonych przez uczestników problemów i zagadnień treningowych.

Dodatkowych informacji udziela Joanna Burzyńska tel. 792 831 510.               Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: bractwokonne@o2.pl  

Serdecznie zapraszamy

W dniu 23 października odbył się   HUBERTUS połączony z rajdem.

Program imprezy :                                             

-inauguracyjny rajd konny na trasie 30 km 
Łódź  (Lublinek - stajnia “Wiki”) - Bełdów - Krzywa Wieś (stajnia “ Malwina”)  
zbiórka jeźdźców z końmi - godz. 7:00 dojazd: http://mapa.targeo.pl/,19,19.41109,51.72371) 
- spotkanie w Stanisławowie Nowym  (nr 19) zaproszonych gości, rajdowiczów , jeźdźców z końmi niebiorących udziału w rajdzie i  pozostałych uczestników imprezy –  godz. 12.00 dojazd: http://mapa.targeo.pl/Stanislawow_Nowy,22,19.19132,51.80184) 
- przejazd jeźdźców i zaprzęgów konnych do Bełdowa ,
- pogoń za lisem ,
- poczęstunek i wręczenie nagród w remizie OSP w Bełdowie.

Nagroda główna dla zwycięzcy gonitwy ufundowana została przez firmę Trouw Nutrition


 W dniu 22.09.2010r.  w CZP nr 1 w Łodzi przy ul. Zawiszy Czarnego 39
   odbyło się spotkanie członków i sympatyków TWTK. czytaj więcej>>